OHANNES BURGER’İ BEĞENDİN Mİ?

AL SENİN OLSUN!

TAKIM

Kocaman bir OhannesBurger ekibi, tedarik, satın alma, eğitim ve denetim gibi, operasyonun her ayrıntısının özenle düşünüldüğü mükemmel bir sistemle çalışıyor.


GERÇEK PROFESYONELLER

OhannesBurger şubesi sahibi olduğunuzda size düşen sadece anahtarı teslim almaktır. Şubenizin tüm eğitimleri verilmiş, donanımları tamamlanmış ve işleyen bir burger restoranının sahibi olarak işe başlamış olacaksınız. • İşe alınan personel markanın eğitim departmanı tarafından teorik ve pratik eğitimlerini alır. Periyodik aralıklarla eğitimin sürekliliği ve pekiştirilmesi sağlanır. • OhannesBurger markası, kurduğu merkezi sistem aracılığıyla reklam, tedarik, satış ve eğitim konularında bütün yatırımcılarına hizmet verir. • Bu nedenle marka merkezi tüm şubelerini haftalık ve aylık raporlamaları vasıtasıyla izler, yönlendirir ve destek olur.


EŞSİZ BİR DENEYİM

Tüm OhannesBurger salonları, klasik fast-food salonlarının aksine yüksek kaliteli bir restoran tarzıyla servis yapar. Efsane lezzetli burgerlerin üretiminde gösterdiği hassasiyeti burgerlerin misafirlere sunumunda da gösterir. Salon donanımında konfor, eğlence ve estetik öncelikli olarak hedeflenmiştir. Tüm şubelerde OhannesBurger radyo listesi çalınır ve internet hizmeti bedelsiz olarak sunulur.


KOLAYLIK VE HIZ

Mutfak donanımı ise pratik, hijyenik ve teknolojiktir. Hiçbir koruyucu içermeyen ve günlük imal edilen sosların sorunsuz olarak kullanılabilmesine uygun soğutucu planlamasından, atık kontrolüne kadar her şey güvenli gıda işletmelerinin kullandığı “Hazard Analysis Critical Control Point” olarak bilinen yönetim sistemine uygun olarak planlanır. OhannesBurgerin büyülü dünyasına sizi de davet ediyoruz. Bizden biri olmak istiyorsan daha fazla bekleme! “HERKES BURGER SATABİLİR, AMA HERKES BİZİM OHANNESBURGER’DE KEYİFLE SAĞLADIĞIMIZ BURGER DENEYİMİNİ BAŞARAMAZ.” Gökhan, OhannesBurger Franchise -


BAŞVURU SÜRECİ

Franchise formunu doldur. Tüm bilgileri içeren paket evine gelsin!

FRANCHISE BAŞVURU FORMU

Ohannes Burger

FRANCHISE İLETİŞİM HATTI

Tüm franchise ile ilgili bilgileri yetkili kişilerden öğrenip, bizimle iletişime geçebilirsiniz…

0544 353 51 24