OHANNES FARKI

%100 EL YAPIMI BURGER


OhannesBurger’e hoşgeldiniz.


Burada hamburgerler, patatesler ve köfteler her zaman sıcak, taze ve siparişten sonra yapılır. Yediğiniz en iyi burgeri yapmak için burdayız.OhannesBurger fikri iki taze endüstri mühendisinin Amerika macerasından, hamburgere duyulan tutkudan doğan bir obsesyon hikayesi.Biz; Eğlenmeyi seven, ama sundukları ürünler konusunda çok ciddi olan insanlar. Tereyağlı brioche ekmeği, özel %100 yerli dana köftesi, taze malzemelerden üretilen günlük efsane soslar ve sıcacık patates kızartmalarından bahsediyoruz.Yüksek kalite burgerleri sunarken, eğlenceyi elden bırakmayıp havalı, kendini beğenmiş bir mekan olmamaya özen gösteriyoruz.Taze olduğumuz kadar eğlenceli, zeki olduğumuz kadar yaratıcı, seçici olduğumuz kadar da oyuncuyuz.SADECE TAZE MALZEMELER KULLANIYORUZ

OHANNES BURGER SERÜVENİNE DAHA YAKINDAN BAKIN!Sadece taze malzemeler kullanıyoruz - katkı maddesi veya pislik yok


İyi yemeğin sırrı kolaydır - her gün taze yapın ve en iyi malzemeleri kullanın ve biz de tam olarak bunu yapıyoruz. Yerel kasaplar el yapımı köfteleri hazırlıyor, biz de tüm soslarımızı günlük taze yapıyoruz. Yapmadığımız tek şey çörekler.


O dumanlı, biraz daha alevli ızgara burger tadı


Burgerlerimizi diğer fast food zincirleri gibi düz presler yerine sadece barbekü tarzı ızgaralarda pişiriyoruz. Bunun daha uzun sürdüğünü biliyoruz, ancak her burgerin barbekü tadında o kadar zengin, dumanlı olmasını sağlamanın en iyi yolu budur.


Suçsuz burgerler


Fast-food seçiminde herhangi bir suçluluk duymadan mükemmel bir deneyim, mükemmel kalitede burgerler yaratmak istedik. Burgerlerimiz her türlü güzel şeyle dolu, bu yüzden Ohannes burgerlerini seçtiğinizde iyi bir seçim yaptığınızdan emin olabilirsiniz.


Bu sonraki seviye tat kombinasyonları


Dürüst olun, bazılarınızın bizi sadece taze aioli'miz için görmeye geldiğini biliyoruz - o kremalı, keskin, garnicky mayonez sizi daldırmaya devam ediyor! Baharatlı patateslerimizle bir araya geldik, bunun burger cennetinde yapılan maçlarımızdan sadece biri olduğuna inanıyoruz.


Tüm aile için sağlıklı eğlence


Biz bir aile markasıyız ve her şube, menülerimizdeki çok çeşitli seçeneklerden bebek değiştirme tesislerimize kadar herkesi ağırlamak için oluşturuldu - Covid sakinleştiğinde ve yerel şubenize uğrama şansınız olduğunda, umarız bunu kendiniz deneyimleyeceksiniz.


El yapımı, dünya esintileri taşıyan soslar günlük taze yapılır


Sadece en iyi ve en taze malzemeler kullanılarak mağazada günlük olarak hazırlanan sos çeşitlerimizle gurur duyuyoruz. Hiçbir koruyucu veya katkı maddesi içermediğinden emin oluruz. Soslarımızın burgerlerimizi tamamlamasını sağlamak için dünyayı dolaştık ve dünya çapında sevilen eşsiz bir tat yarattık.


Ambalajlarımız ve restoranlarımız birer sanat eseridir.


Bazıları renkli burger görüntülerini sever; başkaları da şubelerimizin duvarlarını süsleyen el yapımı sanatımızla özçekim yapıyor; insanlar teslimat kutularını bile topluyor! Her şeyin ayrıntıda olduğuna inanıyoruz. Hamburgerlerinizin tıknaz ve tanınabilir markalı kutulara mükemmel şekilde sarıldığından emin olmak için yiyeceklerimiz gelir ve Ohannes dokunuşumuzu ekleriz.


Dinliyor ve sürekli iyileştiriyoruz


Yeni kombinasyonlar, yeni soslar, yeni tatlar - her şeyi yaparız. Ve müşterilerimizi dinliyoruz; Görüşleriniz bizim için çok değerlidir ve tariflerimizi ve hizmetimizi müşterilerimizi mutlu etmek için uyarlıyor ve değiştiriyoruz.


OHANNES BURGER SERÜVENİNE DAHA YAKINDAN BAKIN!